ОБЩИНА ЕЛИН ПЕЛИН ДОМАКИН НА X-ТО ПЪРВЕНСТВО ПО КУАДРАТЛОН ТАЕКУОН-ДО ЗА КУПА „ЛЕВСКИ"

Дата на публикуване: 23.02.2018 13:35

На традиционното Открито първенство по Куадратлон Таекуон-До за купа „Левски“, което се провежда за Десета поредна година взеха участие 267 състезатели от 22 клуба от 4 области в страната, както и 60 съдии. Събитието се проведе в спортната зала на град Елин Пелин на 17 и 18 февруари 2018 г.

Официални гости на събитието бяха Венцислав Игнатов - директор на Дирекция Физическо възпитание и спорт на учащите към Министерство на младежта спорта, Слави Бинев - председател на Българска Федерация по Таекуон-До WT и вицепрезидент на Европейският Таекуон-До съюз, Александър Минев - генерален секретар на Българска Федерация по Таекуон-До WT, Бисер Манчев - председател на Централен Полицейски Таекуон-До Клуб.

Участниците от ЦПТК - Елин Пелин въпреки малкият отбор завоюваха 5 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала, с което се класираха на 6 място при Комплексно класиране деца 6-11 години и на 9 място в Крайното класиране на първенството.