Качество на въздуха
  Новини
Нови успехи на състезателя по голф от община Елин Пелин Цанко Цанев
12.06.2019
През юни три поредни успеха завоюва състезателят по голф от община Елин Пелин - Цанко Цанев в няколко много оспорвани турнира.

На 01 юни на игрището на "Pirin Golf & Country Club", гр. Разлог се състоя много силния турнир Bulgarian Golf Tours Challange. Въпреки силната конкуренция Цанко Цанев успя да се нареди на 2-ро място след германския тим. Цанко, заедно с неговият баща и треньор Цанев благодарят на Община Елин Пелин за подкрепата, която им оказват, за да може младата надежда в голфа да се състезава на високо ниво.

На 08 юни в "RIU Pravets Golf & SPA Resort", гр. Правец се състоя национален турнир по голф
Bulgarian Golf Tours Challange 2. С резултат /+2/ Цанко Цанев безапелационно спечели първото място. Въпреки трудно игрище, той постигна още един прекрасен резултат.

Това се казва шампионска игра!На 09 юни, отново в "RIU Pravets Golf & SPA Resort", гр. Правец се проведе втори голф турнир "Про Голф Бъбълс 2019" - Втори кръг. В този турнир участва Националния отбор на България, в който тренира и нашият състезател. С още по-добър резултат /+1/ Цанко Цанев спечели второто място само с един удар по-малко от победителя и направи един страхотен "игъл" на 14-та дупка.

Браво на Цанко Цанев за новите отлични постижения!